GOMAR

Sp. z o.o.

O nas

Michał Górniak

GOMAR Sp. z o.o.
to polska firma rodzinna założona przez Michała Górniaka, która istnieje w branży przetwórstwa owocowo-warzywnego od 1992 roku.

Obecnie firma swym zasięgiem obejmuje obszar kilku województw, skupiając produkcję w zakładach znajdujących się w Walentynowie k/Lipska, Kielcach, Pińczowie i w Warce.
W regionie świętokrzyskim to jedna z największych firm w sektorze spożywczym. Marka GOMAR PIŃCZÓW jest powszechnie znana nie tylko w Polsce, ale również i na świecie. Produkty sygnowane tą marką są eksportowane do wielu krajów na całym świecie, między innymi do Stanów Zjednoczonych, Kanady, krajów Unii Europejskiej oraz na Bliski Wschód.

Firma obecnie zatrudnia około 300 pracowników, a w sezonie liczba ta znacznie wzrasta. GOMAR PIŃCZÓW to marka, która obejmuje szeroki asortyment. Oferuje zarówno półprodukty, takie jak mrożone owoce i warzywa, koncentraty i przeciery owocowe, jak również szeroką gamę wyrobów gotowych.

Tradycyjne, sprawdzone przez lata receptury sprawiają, że owocowe i warzywne przetwory produkowane przez pińczowski Gomar smakują jak dawne, domowe przysmaki, a bogaty asortyment przekonuje każdego, kto tych wyrobów spróbuje. Firma systematycznie poszerza też swoją ofertę, proponując klientom kolejne naturalne przysmaki.

Warto dodać, że wszystkie wyroby produkowane są bez konserwantów z naturalnych dokładnie przebadanych surowców pochodzących z czystych, mało zurbanizowanych terenów Polski, z owocowo-warzywnych plantacji, położonych w oddaleniu od tras komunikacyjnych i dużych ośrodków przemysłowych. Specyficzny mikroklimat, żyzne ziemie sprawiają, że wykorzystywany do produkcji surowiec jest w pełni dojrzały, zdrowy i wysokogatunkowy.

Dbałość o zdrowie to jedna z zasad pińczowskiego Gomaru. Przedsiębiorstwo zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość swoich produktów. Szybki i dynamiczny rozwój firmy, nawiązanie kontaktów handlowych z zagranicznymi kontrahentami oraz doświadczona kadra to klucz do tego, by oferowane produkty spełniały coraz bardziej wyśrubowane kryteria klientów, którzy szukają naturalnych i zdrowych produktów.

Jakość naszych produktów wielokrotnie została doceniona przez Konsumentów, czego dowodem są liczne, nagrody i wyróżnienia branżowe.

Zakład produkuje zagęszczone soki, aromaty, przeciery owocowe i warzywne oraz mrożone owoce i warzywa zgodnie z rygorystycznymi wymogami FSSC 22000, co stanowi skuteczną gwarancję produkcji bezpiecznej żywności.

Zapraszamy do współpracy!
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.